انکودر sick و عملکرد آن

این نوع انکودر sick سیک ، برای فرستادن و حرکت آن یا خطی به سیگنال دیجیتال مورده استفاده قرار میگیرد. بطور معمول این کار به منظور نظارت یا کنترل پارامترهای حرکت مانند سرعت ، جهت، فاصله یا موقعیت میباشد. اما سایر محصولات را میتوانید در فروشگاه ایران پارسا نوین مشاهده فرمایید..
انکودر یک نوع دستگاه میباشد که، مدار، مبدل، برنامه نرم افزاری یا الگوریتم ، در حقیقت به عنوان فردی هستند که اطلاعات را از یک فرمت یا کد به کد دیگر به منظور استاندارد سازی، سرعت و فشرده سازی تبدیل مینماید.
در حقیقت هنگام استفاده صحیحی از انکودر sick ، انتخاب مدل مطلوب و تعیین پیکربندی مناسب برای موفقیت جز موارد ضروری میباشد که انتخاب رمزگذار یا انکودر سیک  مناسب با درک نقش رمزگذار در سیستم کنترل حرکت آغاز رخ میدهد.

 

انکودر-sick

 

انواع انکودر sick ، در کجا استفاده می شوند؟

این نوع قطعات الکترونیکی دیجیتال، انکودر سیک  دوگانه و دارای ترکیبی از یک مدار منطقی هستند که اطلاعات باینری را از تعداد n ورودی های کدبندی شده به حداکثر 2n خروجی منحصر به فرد تبدیل مینمایید. آنها در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی نیز از جمله توزیع داده ها ، و دیدن هفت بخش و رمزگشایی آدرس حافظه استفاده میگردد.
انکودر sick را می توان به دسته بندی های گسترده نیز تقسیم نمود. از جمله این دسته بندی ها ، انکودر sick افزایشی ، انکودر sick ابسولوت ، انکودر  سیک sick خطی، انکودر سیک  sick چرخ دار ، انکودر sick سیمی و انکودر sick ایمنی هستند که هر کدام از نوع انکودر ها دارای ویژگی های فنی خاصی میباشند.

 

 

Spread the love