برند اشنایدر الکتریک

اشنایدر الکتریک یک شرکت تجهیزات الکتریکی فرانسوی است که در زمینه مهندسی برق و تولید تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی و همچنین در تولید ، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعالیت می کند.شرکت الکتریک اشنایدر در سال 1836 توسط جوزف اوژن اشنایدر و آدولف اشنایدر تاسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در روی موموزون فرانسه قرار دارد و بخشی از سهام آن در بورس اورونکست معامله می شود.

در اواخر قرن بیستم ، گروه اشنایدر با تمرکز بر صنعت برق ، مدیریت انرژی و فن آوری های نوآورانه به بسیاری از دستاوردهای استراتژیک دست یافت. امروزه ، در قرن بیست و یکم ، اشنایدر دارای مجموعه منحصر به فردی از فناوری های مرتبط است: نرم افزار کنترل و نهایی ، تجزیه و تحلیل و خدمات ، به عنوان یک برند تخصصی و حرفه ای در زمینه مدیریت انرژی و اتوماسیون در سراسر جهان شناخته می شود.

یکی از مهمترین حوزه های فعالیت شرکت اشنایدر الکتریک، تولید فیوز ها و کلید های محافظ می باشد. به دلیل پیشینه ای سرشار از موفقیت و تولید محصولاتی با کیفیت و با دوام در بازار به عنوان برندی مطمعن در تولید فیوز به شمار می اید.

در سال های اخیر و از زمان تولید اولین نمونه های فیوز ها و کلید های محافظ، فیوز های اشنایدر در بازار به خوبی امحان خود را پس داده اند. و همواره این شرکت در جهت رشد صنعت و کاهش خسارات جانی و مالی صنعت جهانی قدم مثبت برداشته است.

شرکت اشنادر الکتریک در حال تولید فیوز های حرارتی و مغناطیسی، فیوز های مینیاتوری، کلید محافظ جان و بسیاری محصولات دیگر می باشد.

شرکت ایران پارسا نوین به عنوان نمایندگی مجاز فروش و توزیع محصولات اشنایدر الکتریک در تمام زمینه های تولیدات این شرکت در صدد خدمت رسانی و پاسخگویی به نیاز های صنعتی و خانگی هم میهنان عزیز می باشد.

محصولات اشنایدر الکتریک

Spread the love