درباره ایران پارسا نوین

درباره ایران پارسا نوین

گروه فنی مهندسی ایران پارسا با تکیه بر تجارب مدیران ارشد خود در صنعت برق و با هدف تامین تجهیزات مورد نیاز این صنعت با استفاده از محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه اقتصادی در سال 1382 تاسیس گردیده است.این مجموعه با سال ها تجربه تخصصی در زمینه مشاوره و راه اندازی سیستم های اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق به عنوان یکی از مراکز امین صاحبان صنایع بوده و از این رو توانسته سهمی حتی کوچک در خدمت گزاری به صنایع کشور و به خصوص صنعت برق داشته باشد.

هم اکنون شرکت ایران پارسا با امکان تامین تجهیزات ابزار دقیق که شامل مجموعه ای از فرآیندها از جمله اندازه گیری، تجزیه و تحلیل مقادیر فیزیکی به منظور اقدامات مناسب جهت کنترل مقادیر گفته می شود، مشغول فعالیت است که به تازگی و در سال 1400 به سبد محصولات این شرکت اضافه شده است. در حال حاضر با داشتن نمایندگی های انحصاری وتوزیع محصولات بیش از 20 کمپانی معتبر اروپایی و آسیایی مفتخر است تا ضمن معرفی محصولات قابل عرضه، اطلاعات تکمیل تری را در خصوص نمایندگی ها و فعالیت های مربوطه ارائه نماید.

خدمات بین المللی شرکت ایران پارسا مفتخر است با وجود شرایط سخت تجارت به دلیل مشکلات سیاسی وتحریم های نابجا با اندیشه وفعالیت بازرگانی و اتکا به نیروهای با تجربه در زمینه واردات و تامین قطعات وتجهیزات مورد نیاز صنایع عظیم کشور از جمله سیمان ، فولاد، پتروشیمی، نفت وگازنیروگاه و … را با مناسب ترین قیمت و درکمترین زمان ارائه میدهد.

شرکت ایران پارسا تجارت کشتیرانی نماینده فروش خط کرانه دریایی به همراه گروه های عملیاتی با تجربه و کارشناسان مجرب، افتخار دارد خدمات مطلوب حمل را در اختیار مشتریان خویش قرار دهد. افتخار این مجموعه در امر خدمات به صنایع مختلف با اتکا به تجربه در خرید و بازرگانی خارجه و امــور کشتیرانی و حمل و نقل بین المللی و با شعار همیشگی “کیفیت خدمات، کار گروهی و امانتداری” شروع به فعالیت نموده است. در طول مدت فعالیت، حفظ منافع مشتریان و شرکای تجاری به جد در سرلوحه کلیه امور این شرکت قرار داشته است. ما اینجا هستیم.
خدمات ایران پارسا نوین مفتخر است با وجود شرایط سخت تجارت به دلیل مشکالت سیاسی وتحریم های نابجا با اندیشه و فعالیت بازرگانی و اتکا به نیروهای با تجربه در زمینه واردات و تامین قطعات وتجهیزات مورد نیاز صنایع عظیم کشور از جمله سیمان ، فولاد، پتروشیمی، نفت وگاز نیروگاه و … را با مناسب ترین قیمت و درکمترین زمان ارائه میدهد.
خدمات و تامین قطعات و تجهیزات در ۳ گروه اصلی قابل ارائه است.
۱– اتوماسیون صنعتی
۲– الکترونیک صنعتی
۳- ابزار دقیق
۴-تابلو برق
۵-هیدرولیک پنوماتیک
۶-سیم کابل
۷-روشنایی
۸-فیوز
همچنین واردات و پخش انواع فیوز و پایه فیوز با برند های معتبر دنیا

Spread the love