برند مرسن

مرسن که در گذشته با نام Carbone Lorraine شناخته می شد ، یک شرکت بین المللی فرانسوی برای تولید مواد الکتریکی و پیشرفته است. این مرکز در 35 کشور با 53 واحد تولیدی واقع شده است. این شرکت همچنین دارای 15 مرکز تحقیق و توسعه است. در سال 2018 ، این شرکت فروش 879 میلیون یورو را ثبت کرده است که 10٪ افزایش نسبت به سال 2017 را نشان می دهد. آنها با بیش از 6900 نفر در سراسر جهان کار می کنند. در سال 1937 ، (بنیانگذار Carbone Lorraine) ، این شرکت در بورس سهام پاریس قرار گرفت. مرسن در یورونکست پاریس ذکر شده است.

 

فیوز مرسن

مرسن که با عنوان فراز شاموت فعالیت کرده است . یکی از پیشگامان در تولید فیوزها مانند فیوزهای تندسوز ، فیوزهای کندسوز، فیوزهای عمومی و فیوزهای مینیاتوری است. 

تمام محصولات این فیوزها بر اساس نیاز مشتری به معماری های مختلف مانند استوانه ای ، کف خواب ، چاقو (چاقو) ، مربع (پیچ گوشتی) و لیفتراک و برای روغن ، گاز ، پتروشیمی ، پالایشگاه ، صنایع ریخته گری ، لمینیت ، فولاد به بازار عرضه می شوند . ، کوره القایی ، سیمان ، مس ، تولید کنندگان تابلوهای الکتریکی ، باتری های قابل شارژ ، یو پی اس ، اینورتر ، تولید کننده ماشین آلات صنعتی مانند منسوجات ، چاپ و بسته بندی و غیره آنها استفاده می شود.

شرکت ایران پارسا نوین به عنوان نمایندگی مجاز فروش و توزیع محصولات و خدمات شرکت مرسن در خدمت هم میهنان عزیز در راستای تامین نیاز های صنعتی و خانگی شما می باشد. در صورت نیاز می توانید با تماس با کارشناسان ما محصول مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین قیمت تهیه کنید

 

 

محصولات مرسن

Spread the love