برند مرسن

مرسن که در گذشته با نام Carbone Lorraine شناخته می شد ، یک شرکت بین المللی فرانسوی برای تولید مواد الکتریکی و پیشرفته است. این مرکز در 35 کشور با 53 واحد تولیدی واقع شده است. این شرکت همچنین دارای 15 مرکز تحقیق و توسعه است. در سال 2018 ، این شرکت فروش 879 میلیون یورو را ثبت کرده است که 10٪ افزایش نسبت به سال 2017 را نشان می دهد. آنها با بیش از 6900 نفر در سراسر جهان کار می کنند. در سال 1937 ، (بنیانگذار Carbone Lorraine) ، این شرکت در بورس سهام پاریس قرار گرفت. مرسن در یورونکست پاریس ذکر شده است.

 

فیوز مرسن

مرسن که با عنوان فراز شاموت فعالیت کرده است . یکی از پیشگامان در تولید فیوزها مانند فیوزهای تندسوز ، فیوزهای کندسوز، فیوزهای عمومی و فیوزهای مینیاتوری است. 

فروش فیوز فراز

بازرگانی ایران پارسا  تامین کننده تجهیزات برقی صنعتی و الکترونیک صنعتی، با دارا بودن بیش از 20 نمایندگی معتبر از شرکت های اروپایی و آسیایی، مفتخر است تا محصولات پرمصرف و پرفروش خود را با قیمتی استثنایی در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

خرید فیوز فراز

شرکت مرسن که تا پیش از این با نام تجاری فیوز فراز شاموت فعالیت داشته است، یکی از پیشگامان در عرصه تولید انواع فیوز مانند فیوز ac و فیوز dc همچون،فیوز قطع سریع یا فیوز فست یا فیوز تندسوز، فیوز تاخیری یا فیوز کندسوز، فیوز عمومی و فیوز مینیاتوری می‌باشد. تمامی تولیدات این فیوزها براساس نیاز مشتریان به معماری‌های متفاوت از جمله استوانه ای، کف خواب، کاردی (چاقویی)، مربعی (پیچ خور) و لیفتراکی به بازار عرضه شده و برای صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی، ذوب، نورد، فولاد، کوره القایی، سیمان، مس، تولیدکنندگان تابلو برق، باتری شارژی، دستگاه UPS، اینورتر، تولیدکنندگان ماشین آلات صنعتی همچون نساجی، چاپ و بسته بندی و … کاربرد دارد.

شرکت ایران نوین پارسا نماینده فیوز فراز مرسن انواع فیوز را در نوع فیوز ac و فیوز dc در مدل‌های فیوز فست یا فیوز قطع سریع یا فیوز تند سوز، فیوز کندسوز یا فیوز تاخیری، فیوز عمومی یا فیوز همه کاره و فیوز فشنگی و فیوز مینیاتوری در انواع بدنه های فیوز استوانه ای، فیوز کف خواب، فیوز پیچ خور یا فیوز مربعی، فیوز کاردی یا فیوز چاقویی تولید می‌کند و این شرکت امکان خرید فیوز و فروش فیوز با قیمت فیوز مناسب عرضه می‌کند. شما می‌توانید با خرید آنلاین و خرید تلفنی به صورت غیر حضوری و یا با حضور در فتر شرکت به صورت حضوری خرید نمایید.

 

محصولات مرسن

Spread the love